با تهیه ی یک سرویس خواب نوزاد استاندارد و با کیفیت، خوابی آرام و دلنشین را برای نوزاد دلبند خود فراهم نمائید.
همان طور که میدانیم نوزادان در یک الی دو سال اولیه زندگیشان بیشتر در خواب و استراحت به سر میبرند، بنابراین وم یک سرویس خواب راحت و امن در رشد اولیه و آرامش نوزاد تاثیر بسزایی دارد.
البته باید خاطر نشان کرد که نقش زیبایی و تناسب سرویس خواب نوزاد با سایر وسایل نوزاد در بحث دکوراسیون و زیبادوستی نیز امری قابل توجه و تامل در تهیه سرویس خواب نوزاد به شمار می رود. اولین کاری که باید برای تهیه سیسمونی نوزاد بکنید تهیه سرویس خواب نوزاد است. حتما در ابتدا بسیار ذوق زده هستید، سپس شاید عصبی شوید و در نهایت گیج شده و نمی دانید که چه باید بخرید. راحت باشید، خرید سرویس خواب نوزاد آن چنان هم سخت نیست. مجلات مربوطه را کنار بگذارید و اجازه دهید ما شما را راهنمایی کنیم. اولین نکته مهم در خرید سرویس خواب نوزاد دانستن فضا، سایز اتاق و بودجه شما است. زمانی که این نکات را متوجه شدید با اعتماد بنفس پیش روید. اکنون تصمیم بگیرید که تنها لوازم اساسی را می خواهید خریداری کنید یا می خواهید سرویس خواب نوزاد کامل باشد. توجه داشته باشید که گرچه نیازهای ضروری نوزاد باید برطرف شود اما نوزاد به بقیه آن اهمیتی نمی دهد و می توانید سلیقه شخصی خود را در تهیه سرویس خواب نوزاد در نظر بگیرید. گرچه وبسایت های آنلاین و پست اکسپرس همه چیز را تا درب منزل می آورند اما پدران ومادران معمولا عجله دارند که همه چیز به سرعت سر جای خود قرار بگیرد. آرام باشید و نگران وقت نباشید، بیشتر از آنچه فکر می کنید وقت دارید. حتما مجلات مربوط به خرید سرویس خواب نوزاد را به دقت بررسی کنید اما حتی اگر قصد خرید آنلاین را دارید حتما نگاهی به فروشگاه های محلی اطرافتان بیندازید. در صندلی ها بنشینید و همه چیز را بررسی کنید گویی که یک نوزاد همراه شماست، زیرا راحتی اصل مهم در تهیه سرویس خواب نوزاد است. در واقع می توانید با بررسی شخصی لوازم به کیفیت آنها پی ببرید.
سیسمونی نوزاد اول خانواده، معمولا از طرف خانواده ی عروس در ماه هفتم بارداری تهیه شده و به خانه ی عروس و داماد فرستاده می شود. اگر نوزادی در راه دارید و به دنبال خرید وسیله برای نوزاد خود هستید، باید به یاد داشته باشید که آنها را با توجه به نیاز و شرایط نوزاد تهیه کنید.

 

سرویس خواب نوزاد - کپل پا

نکات سرویس خواب نوزاد


یکی از لذت های بزرگ برای پدر و مادرهایی که در انتظار تولد فرزندشان هستند، خرید و چیدن اتاق نوزاد است. پس باید نهایت دقت را در خرید و دکوراسیون اتاق داشته باشید.
یکی از مومات اتاق کودک، سرویس خواب نوزاد می باشد، سرویس خواب نوزاد، بیشتر فضای اتاق را در بر می گیرد پس باید در انتخاب آن بسیار دقت کرد تا فضایی آرامش بخش و در عین حال زیبا را برای  فرزند خود بسازید.
بعضی وقت ها فضای زیادی برای چیدمان وجود ندارد اما نگران نباشید، ما با ارائه ی مدل های جدید سرویس خواب نوزاد، به شما این امکان را می دهیم که با در اختیار داشتن فضایی هرچند کوچک، چیدمانی خاص را در اتاق نوزاد خود اعمال کنید.
هزینه های ناشی از خرید سرویس خواب نوزاد را نیز باید در نظر گرفت؛ برای بسیاری از خانواده ها امکان خرید تمامی اجزای سرویس مقدور نیست و هزینه های هنگفتی را به همراه دارد، اما  کپل پا با حذف واسطه ها، این امکان را به مشتری می دهد که با نصف قیمت بازار سرویس کامل اتاق نوزاد خود را تهیه کند یا حتی خانواده ها می توانند اجزای مورد استفاده و اساسی سرویس خواب نوزاد را به صورت تکی خریداری کنند.  

 

لوازم خواب سرویس خواب نوزاد

در ابتدا با قسمت لوازم مربوط به خوابیدن شروع کنید. هرکسی نظری در مورد چیدن لوازم دارد اما همه روی این نکته توافق دارند که بچه وشما نیاز به خواب دارید. پس اول جای تختخواب بچه را مشخص کنید و سپس سایر لوازم سرویس خواب نوزاد را اطراف آن بچینید. مهم است که تختخواب را در قسمت امن و قابل دسترسی بگذارید. آکادمی پزشکی اطفال آمریکا تاکید می کند که در 6 ماه اول بچه را در کنار خود بخوابانید اما در یک تختخواب قرار ندهید زیرا نوزادان باید همواره یک فضای شخصی برای خواب داشته باشند. بهتر است از یک تختخواب ثابت در سرویس خواب نوزاد استفاده کنید اما اگر فضای کمی دارید یک گهواره قرار دهید. به نظر خیلی خوب است که از یک حراجی تختخواب دست دوم ارزان بخرید، اما به شما توصیه می کنیم که حتما تختخواب نو تهیه کنید. در سال 2011 بعد از چندین مورد مرگ های متعدد نوزادان بخاطر شکل نامناسب سرویس خواب نوزاد، استفاده از نرده ای که در یک طرف تخت است و می تواند باز شوند تا کودک راحت در آغوش گرفته شود توسط قانون فدرال آمریکا غیر قانونی شمرده شد و ساخت و فروش آن ممنوع شد. بنابراین مهم است که تخت نو تهیه کنید. متاسفانه بعضی از تختخواب ها بوی چسب و رنگ می دهند. اما با تهویه مناسب و دایم هوای اتاق، بوی آن ها می رود. اگرشما طرفدار استفاده از محصولات سازگار با محیط زیست هستید می توانید در هنگام تهیه سرویس خواب نوزاد به این مورد نیز دقت کنید. اگر قصد دارید بچه های دیگری نیز داشته باشید می توانید تخت کوچک بخرید اما اگر چنین قصدی ندارید تختی بخرید که به تخت مناسب نوپا تبدیل شود تا در هزینه نیز صرفه جویی کرده باشید.  
 

تزئینات جانبی سرویس خواب نوزاد

 
سرویس خواب نوزاد را با رعایت شرایط مهم و اساسی تهیه و مورد استفاده قرار دهید. در کنار زیبا سازی اتاق خواب نوزاد به این مهم توجه داشته باشید که باید عناصری که برای زیبا سازی سرویس خواب نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد به سلامتی فرزند شما آسیبی وارد نکند؛ مثلاً به یاد داشته باشید که حفاظ های کناره های تخت به هیچ عنوان با فاصله زیاد یا کم از یکدیگر نباشند؛ زیرا زیاد بودن فاصله این میله ها ممکن است به سر کودک شما آسیب وارد کند و کم بودن فاصله ها ممکن است سبب گیر کردن دست و پای نوزاد در داخل حصارها شود.  

 

سرویس خواب نوزاد بر اساس جنسیت

 
نکته ی مهم در انتخاب و خرید سرویس خواب نوزاد، رنگ، مدل و ابعاد تخت می باشد که معمولا با توجه به جنسیت نوزاد برای خرید آن اقدام می کنند.
برای نوزاد دختر، تم رنگ های ملایمی مانند صورتی، بنفش و قرمز ملایم بهتر است و برای نوزادان پسر تم رنگ های سبز، آبی، فیلی و. عالی می شود. البته رنگ هایی مانند زرد، نارنجی، استخوانی، سفید و ترکیب این رنگ ها برای هردو جنسیت استفاده می شود.
ترکیب رنگ ها در سرویس خواب نوزاد، جلوه ای خاص به اتاق می دهد و در روحیه ی کودک نیز تاثیر بسزایی دارد. همچنین باید به این نکته توجه کرد که این سرویس تا چند سالگی نوزاد کاربرد دارد و سپس آن را انتخاب کنید، اگرتنها در دوران نوزادی تا یک یا دو سالگی مورد استفاده است ننو یا گهواره و تخت های نوزادی پرکاربرد هستند و برای شما مناسب؛ ولی در صورتی که سرویس خواب نوزاد را برای کودکی و نوجوانی فرزندتان در نظر گرفته اید، بهتر است سرویس خواب نوزاد و یا سرویس خواب نوجوان را خریداری کنید.  

 

جنس سرویس خواب نوزاد


در انتخاب و خرید سرویس خواب نوزاد حتما باید به نوع ساخت و جنس اصلی در ساخت سرویس خواب دقت کرد. حتی الامکان سرویس خوابی را انتخاب کنید که جنس آن از چوب مرغوب و طبیعی بوده و باعث حساسیت نوزاد نشوند.
انتخاب مدل های بی کیفیت که در جنس چوب نامرغوب و چسب های رزین دار در آن استفاده شده باعث ایجاد آلرژی و حساسیت های پوستی و تنفسی با عوارض خطرناک می شود که استفاده از این متریال برای سرویس خواب نوزادان و حتی بزرگسالان توصیه نمی شود.  

سایت کپل پا - سرویس خواب نوزاد - 5
 

خدمات کپل پا برای خرید سرویس خواب نوزاد


کپل پا فروشگاه سرویس خواب و سیسمونی نوزاد، با تولید کالاهایی با بهترین کیفیت شما را از خرید برای فرزندتان مطمئن می سازد. تنوع کالا، قیمت مناسب، کیفیت عالی موجب می شود شما برای خرید از این مجموعه اقدام کنید.
کپل پا با ایجاد خدمات بسیار برای مشتریان، در جهت جلب رضایت مشتری بر آمده است تا با حذف واسطه ها و ایجاد امکان خرید مشتری از کارخانه، قیمت کالاهای خود را تا ۵۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه کند.
همچنین با ایجاد سرویس حمل بار به صورت رایگان برای مشتریان کرج و تهران و به صورت نصف قیمت حمل بار برای مشتریان شهرستانی، باعث کاهش هزینه های مشتریان عزیز می شود.
با کپل پا می توانید بعد از سفارش و نهایی کردن خرید خود، تنها بعد از هفت روز کاری سرویس خود را دریافت کنید. این مزیت ها کپل پا را نسبت به دیگر فروشگاه های سیسمونی و سرویس خواب برتری می دهد.  

سایت کپل پا - سرویس خواب نوزاد - 6 
بزرگ ترین پوئن مثبت برای جلب رضایت مشتری، ضمانت بازگشت وجه مشتری می باشد. اگر به هر دلیلی از خدمات و کیفیت کالای خریداری شده از فروشگاه کپل پا ناراضی بودید، بی قید و شرط وجه شما بازگردانده می شود.
همچنین تا یک سال بعد از خرید، کپل پا شما را تنها نمی گذارد و اگر هر گونه مشاوره، مشکل یا نیاز به تعمیر و  جابجایی سرویس خواب خود داشته باشید، متخصصین کپل پا در خدمت شما بوده و شما را در این امر یاری می رسانند.
در ادامه برای دیدن سایر محصولات قابل ارائه در سایت فروشگاهی کپل پا توصیه می شود از محصولات متمایز و شیک  آن دیدن نمائید و اطلاعات مضاعف و کارگشا در مورد وسایل مربوط به نوزادان کودکان و نوجوانان را از طریق مجله کپل پا این سایت دریافت فرمائید.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : خواب ,نوزاد ,سرویس ,تهیه ,استفاده ,مورد ,سرویس خواب ,خواب نوزاد ,داشته باشید ,تهیه سرویس ,خواب نوزاد، ,توجه داشته باشید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من با امید زنده ام ترکیب هنر دانستنی های سنگ فیروزه Prince رامیـــن ناصـــری benik موسسه قرآنی تمهید همجور مطالب